دسته بندی

حریم خصوصی

روش‌های مختلفی برای استفاده از سرویس‌های ما وجود دارد – برای جستجوی اطلاعات و به اشتراک‌گذاری آنها، برای برقراری ارتباط با سایر افراد یا ایجاد محتوای جدید. وقتی اطلاعاتی را با ما به اشتراک می‌گذارید، مثلاً با ایجاد حساب کاربری، می‌توانیم این سرویس‌ها را حتی بهتر کنیم - برای نشان دادن آگهی‌ها و نتایج جستجوی مرتبط‌تر به شما، برای کمک به شما برای برقراری ارتباط با افراد یا برای سریع‌تر و آسان‌تر کردن اشتراک‌گذاری با دیگران.

وقتی از سرویس‌های ما استفاده می‌کنید، می‌خواهیم به روشنی بدانید که چگونه از اطلاعات استفاده می‌کنیم و همچنین با روش‌های محافظت از حریم خصوصی‌تان آشنا شوید.در خط مشی رازداری ما موارد زیر توصیف می‌شود:

اطلاعات جمع‌آوری شده توسط ما و علت جمع‌آوری آنها.چگونگی استفاده ما از آن اطلاعات.گزینه‌هایی که ارایه می‌کنیم، شامل نحوه دسترسی و به‌روزرسانی اطلاعات.

ما سعی کرده‌ایم که این خط مشی رازداری تا حد امکان ساده باشد اما اگر با واژه‌هایی مانند کوکی‌ها، آدرس‌های IP، تگ‌های پیکسل و مرورگر‌ها آشنا نیستید، ابتدا درباره این واژه‌های کلیدی مطالعه کنید.

حریم‌خصوصی شما برای تک رایانه اهمیت دارد، از این‌رو چه به‌تازگی کاربر تک رایانه شده‌ و یا مدت زمان طولانی است که کاربر آن هستید، کمی وقت بگذارید تا با شیوه‌های کاری ما آشنا شوید – و در صورت وجود هرگونه پرسش با ما تماس بگیرید.